Společnost KFP – cesta k finanční nezávislosti

Poslání naší firmy: „Pomoci co nejvíce lidem k finanční nezávislosti.“

Společnost KFP – Kořený Fichtner Pavlásek, s.r.o. je vzdělávací společnost zaměřená na oblasti komplexního finančního plánování, poradenství na bázi cross sellingu a osobních financí. Naše know how předáváme jedinečnou formou tréninkových simulací, jejichž výsledkem je prokazatelné zlepšení u našich zákazníků, které měříme a můžeme doložit. Náš lektorský tým je složen z praktiků, kteří sami mají své poradenské byznysy a vše, co učí, ve své praxi používají, ověřují a soustavně vylepšují.

Právně společnost vznikla v roce 2005, její počátky se však datují již od roku 1998, kdy její zakladatele začali rozvíjet myšlenku „zážitkové“ formy vzdělávání využitím finančních simulací.

Další informace:

  • Školení, kurzy, workshopy a koučovací programy, pořádané vzdělávací společností KFP, absolvovalo od roku 2005 více jak 4 800 bankéřů, finančních poradců a dalších finančních profesionálů v ČR a na Slovensku.
  • Osobní bankéři a finanční poradci, proškolení společností KFP, spravují svým klientům cca 95 mld. Kč.
  • 10 lektorů a konzultantů, působících ve společnosti KFP s.r.o., má dohromady 145 let zkušeností ve financích, někteří z nich již mají více než 20 let praxe v oboru a své know-how dále vylepšují.
  • V rámci sesterské poradenské společnosti Fichtner s.r.o. máme v poradenském mandátu majetek klientů v hodnotě 4 miliardy Kč.

Hlavní oblasti zákazníků:

1. Finanční instituce
Bankám, poradenským firmám, pojišťovnám a dalším finančním společnostem poskytujeme vzdělávací a konzultační služby v oblasti komplexního finančního poradenství, které vede k prokazatelnému zlepšení obchodních výsledků proškolených pracovníků. Přečtěte si více informací o našich řešeních rozvoje pracovníků bank, poradenských společností a jiných finančních institucí.

2. Nezávislí finanční poradci a další specialisté na finanční poradenství
Nabízíme vzdělávací programy a komplexní poradenskou podporu nezávislým finančním poradcům, investičním konzultantům, pojišťovacím zprostředkovatelům a ostatním finančním specialistům. Přečtěte si více o naší nabídce kurzů, školení a další podpory pro finanční poradce a jiné nezávislé profesionály.

3. Široká veřejnost
Lidem z řad široké české a slovenské veřejnosti nabízíme kurzy, školení a další vzdělávací nástroje, které jim pomáhají lépe se starat o své peníze.

4. Školy
Učitelům základních a středních škol poskytujeme komplexní řešení a know how, jak efektivněji vyučovat finanční gramotnost.

5. Vzdělávací projekty v USA
Od roku 2010 rozvíjíme vzdělávací projekty, zaměřené na zlepšování finanční gramotnosti na amerických školách. Pro tyto účely využíváme finanční simulaci Ne$t Egg, která je americkou verzí naší zážitkové stolní hry FINANČNÍ SVOBODA.

Více se o společnosti KFP – Kořený Fichtner Pavlásek, s.r.o. můžete dočíst na stránkách www.kfp.cz.